Máte otázky? Přečtěte si naše FAQ

Pokud zde nenajdeš požadovanou odpověď, neváhej nás kontaktovat, rádi ti vše odpovíme.

Svatební webové stránky jsou skvělým nástrojem pro komunikaci s hosty. Můžete zde publikovat důležité informace, vytvořit online formulář pro potrvrzení hostů. Vaše stránka také může obsahovat galerii fotografií, kde můžete sdílet předchozí společné okamžiky a představit hostům váš společný příběh. Navíc můžete ušetřit za svatební oznámení, které můžete snadno svatebním webem téměř nahradit.

ANO. Bez jakýchkoliv závazků máte 7 dnů na zkoušku a v této době se rozhodnete jestli vám služba vyhovuje a budete ji chtít dále využívat. Pokud ji zaplatíte (platební údaje vám příjdou na e-mail), tak bude služba dostupná nadále, pokud ne, dojde k vypnutí služby.

Na ochraně soukromí nám velmi záleží. Web je připraven tak, aby jej nenalezli vyhledávače, takže by nemělo být možné jej najít např. pomocí Google. Na web se dostanou jen ti, komu pošlete odkaz. Pokud budete chtít ještě větší ochranu, můžete jednoduše web zaheslovat a hostům předat vždy s odkazem ještě heslo.

ANO. Stačí když nám napíšete na kontaktní e-mail a domluvíme se ohledně převodu na jiný balíček.

V rámci služeb, které nabízí obecné webové stránky sice můžete mít web zdarma, ale nemáte v něm další možnosti, které jsou připraveny přímo pro plánování svateb. Je to například potvrzení účasti hostů, na jejímž základě vám služba WEDEEE umožní vytoření a tisk zasedacího pořádku, jmenovek, praktického seznamu s informacemi, které hosté vyplní, můžete si také velmi snadno vytvořit svatební noviny, udělat kvíz pro hosty a mnoho dalších praktických věcí. A také budete mít web bez reklam a můžete jej umístit na vlastní doménu.

ANO. Chcete mít web na své vlastní doméně? Kontaktujte nás a my vám web rádi nastavíme.

ANO. Po přihlášení do administrace si můžete jednoduše změnit barevnou kombinaci i kompletní šablonu webu.

Samozřejmě. Změny můžete udělat kdykoliv a dokonce můžete velmi snadno ze systému odeslat hostům e-mail o tom, že jste přidali nové informace. Tím si velmi usnadníte komunikaci s hosty a plánování svatby.

Založte si svůj svatební web snadno a rychle

Získáte mnoho možností jak si usnadnit plánování svatby. Seznámíte hosty s průběhem dne, vaším příběhem, hosté s vámi můžou zpětně sdílet jejich fotky z vašeho dne, vše na jednom místě.

Vyzkoušet zdarma